Przejdź do treści
  +48 32 217 07 08 /+48 793 547 486

Specjalizujemy się w lakierowaniu proszkowo powierzchni cynkowanych ogniowo i galwanicznie oraz oczyszczonych powłok stalowych i aluminiowych.

Naszym atutem jest krótki czas realizacji, usługę wykonujemy w zależności od ilości od 1 do 5 dni roboczych. Zapewniamy terminowość wykonania usług.

Usługi wyceniane są w zależności od ilości (metrażu) malowanych elementów, a także ich rodzaju. Możliwe rabaty dla stałych klientów.

Malujemy proszkowo wysokiej jakości atestowanymi lakierami ekologicznymi wiodących firm. Lakiery nie zawierają rozpuszczalników organicznych, a przy ich nakładaniu nie uwalniają się szkodliwe substancje lotne. Lakierowanie proszkowe jest wydajne ekonomicznie, gdyż opadający proszek jest zwracany do aplikatora.

Wymiary lakierowanych elementów są ograniczone jedynie rozmiarem pieca. Obecnie maksymalne wymiary wsadu do pieca są nastepujące: 3000x1100x1300mm (DługośćxSzerokośćxWysokość).

W ofercie dostępne są w każdej chwili następujące kolory lakieru:

Paleta kolorów

Na życzenie klienta dostępne także inne kolory ze wzornika RAL.

Kolory mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych kolorów RAL.

Ślusarstwo

Ślusarstwo

Specjalizujemy się w wykonywaniu elementów stalowych, operacji na prasach mimośrodowych, spawania elementów stalowych...

Osprzęt dachowy

Osprzęt dachowy

Jesteśmy jednym z głównych w Polsce producentów akcesoriów dachowych: systemów komunikacji dachowej i zapór śniegowych...

©2017 P.P.H.U. "WIOLA". Wszelkie Prawa Zastrzeżone.